Bloghttp://babanova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskOdpusť, mama (babanova)Wed, 17 May 2017 04:40:56 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/455130/odpust-mama.html?ref=rssOsamel si (babanova)Sat, 15 Apr 2017 16:55:15 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/452532/osamel-si.html?ref=rssSlová, slová, slová... (babanova)Sat, 01 Apr 2017 10:55:15 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/451192/slova-slova-slova.html?ref=rssNedeľný čas (babanova)Sun, 26 Mar 2017 20:35:37 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/450642/nedelny-cas.html?ref=rssKatedrály (babanova)Thu, 09 Mar 2017 11:11:10 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/449219/katedraly.html?ref=rssSrdce v srdci (babanova)Sun, 05 Mar 2017 16:30:37 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/448903/srdce-v-srdci.html?ref=rssPravda a klam (babanova)Thu, 02 Mar 2017 08:44:29 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/448655/pravda-a-klam.html?ref=rssBolesť, šťastie, radosť (babanova)Thu, 09 Feb 2017 11:27:12 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/446805/bolest-stastie-radost.html?ref=rssMedzi nebom a zemou (babanova)Fri, 03 Feb 2017 12:55:38 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/446273/medzi-nebom-a-zemou.html?ref=rssZima ako osol (babanova)Sun, 29 Jan 2017 15:12:57 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/445810/zima-ako-osol.html?ref=rssKaždý človek môže hľadať svetlo viery (babanova)Sestína - pokus Fri, 06 Jan 2017 21:33:33 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/443706/kazdy-clovek-moze-hladat-svetlo-viery.html?ref=rssUhádnete? (babanova)(Silvestrovská) Wed, 28 Dec 2016 17:11:42 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/442861/uhadnete.html?ref=rssMilujúce srdcia (babanova)Tue, 27 Dec 2016 12:02:58 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/442757/milujuce-srdcia.html?ref=rssOčarená duša (babanova)Thu, 24 Nov 2016 11:30:58 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/439842/ocarena-dusa.html?ref=rssÚvahy a pochybnosti (babanova)Wed, 09 Nov 2016 15:10:16 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/438266/uvahy-a-pochybnosti.html?ref=rssTemná noc a púšť (babanova)Z mojich začiatkov Sun, 30 Oct 2016 18:40:09 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/437257/temna-noc-a-pust.html?ref=rssPrvá a posledná (babanova)Wed, 19 Oct 2016 12:01:29 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/436165/prva-a-posledna.html?ref=rssVstaň a choď! (babanova)  Thu, 06 Oct 2016 17:00:55 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/434927/vstan-a-chod.html?ref=rssDar (babanova)Mon, 26 Sep 2016 11:50:41 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/433983/dar.html?ref=rssPriateľ (babanova)Wed, 17 Aug 2016 22:33:02 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/430849/priatel.html?ref=rssBuďme ako deti (babanova)Thu, 04 Aug 2016 12:18:13 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/429942/budme-ako-deti.html?ref=rssPríde čas, keď... (babanova)  Sat, 14 May 2016 13:00:08 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/418326/pride-cas-ked.html?ref=rssPoetom - blogerom k sviatku (babanova)  Tue, 26 Apr 2016 10:00:00 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/416038/poetom-blogerom-k-sviatku.html?ref=rssJaroslave k meninám (babanova)Tue, 26 Apr 2016 07:00:00 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/416042/jaroslave-k-meninam.html?ref=rssK sviatku Marekovi (babanova)Mon, 25 Apr 2016 13:13:53 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/416034/k-sviatku-marekovi.html?ref=rssNedeľa (babanova)Sun, 03 Apr 2016 14:00:00 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/412302/nedela.html?ref=rss"Politika? Fuj!" (babanova)V jednom z posledných blogov s názvom „Kresťan? ­ Fuj!“ – s čítanosťou okolo 1700 a diskusiou okolo 170 od jeho napísania, bola krásna ukážka toho, čo ľudí zaujíma. A ako repliku píšem: „Politika? – Fuj!“ Fri, 11 Mar 2016 13:43:06 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/407351/politika-fuj.html?ref=rssRozum dostal mat (babanova)Mon, 07 Mar 2016 11:10:56 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/406713/rozum-dostal-mat.html?ref=rssKomunikace (babanova)Sat, 27 Feb 2016 10:44:17 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/405566/komunikace.html?ref=rssZtrácet čas (babanova)Sat, 13 Feb 2016 20:15:51 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/402521/ztracet-cas.html?ref=rssŠanca na výhru (babanova)Dostala som do schránky Zoznam registrovaných kandidátov do NR SR pre voľby 2016. Preštudovala som si všetky strany a ich kandidátov z hľadiska počtu, veku a vzdelania. Jasne prevažujú kandidáti s VŠ vzdelaním, čo je v poriadku. Fri, 05 Feb 2016 14:30:35 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/401037/sanca-na-vyhru.html?ref=rssSúhvezdie Omega (babanova)Wed, 27 Jan 2016 17:18:51 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/399498/suhvezdie-omega.html?ref=rssO priateľstve (babanova)Mon, 25 Jan 2016 16:48:11 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/399201/o-priatelstve.html?ref=rssPotrestanie darom (babanova)Sun, 24 Jan 2016 00:25:25 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/398968/potrestanie-darom.html?ref=rssNezasloužím si (babanova)Mon, 11 Jan 2016 11:30:12 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/397272/nezaslouzim-si.html?ref=rssO čom sú Vianoce? (babanova)Vianoce sú najkrajšími sviatkami roka hlavne pre deti.Tie sa najopravdivejšie vedia tešiť na darčeky, ktoré im prinesie „Ježiško“. Pravda, ak ich rodičia vedú viac k duchovným motívom sviatkov. Najväčším darom Vianoc je sám Ježiš. Sun, 27 Dec 2015 22:57:31 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/395610/o-com-su-vianoce.html?ref=rssNádhera! (babanova)Tue, 08 Dec 2015 11:14:25 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/392984/nadhera.html?ref=rssPrípravný čas (babanova)Sat, 28 Nov 2015 18:36:18 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/391433/pripravny-cas.html?ref=rssBez káuz (babanova)  Wed, 25 Nov 2015 11:25:50 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/391173/bez-kauz.html?ref=rssNebojte sa! (babanova)Sun, 15 Nov 2015 20:33:09 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/390616/nebojte-sa.html?ref=rssChcem a musím stať sa... (babanova)Sun, 01 Nov 2015 12:37:42 +0100https://babanova.blog.sme.sk/c/389864/chcem-a-musim-stat-sa.html?ref=rssTajomstvo bolesti (babanova)Thu, 15 Oct 2015 19:20:41 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/388966/tajomstvo-bolesti.html?ref=rssNa čom záleží? (babanova)Sun, 11 Oct 2015 10:00:43 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/388714/na-com-zalezi.html?ref=rssPoďme chrániť život (babanova)Fri, 18 Sep 2015 13:47:55 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/387618/podme-chranit-zivot.html?ref=rssHľa, Tvoja Matka! (babanova)Tue, 15 Sep 2015 15:08:15 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/387468/hla-tvoja-matka.html?ref=rssOpakovanie (babanova)  Fri, 04 Sep 2015 10:15:54 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/386793/opakovanie.html?ref=rssStretnutia (babanova)  Wed, 12 Aug 2015 15:03:33 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/385730/stretnutia.html?ref=rssNové synovstvo (babanova)Sun, 02 Aug 2015 22:04:54 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/385235/nove-synovstvo.html?ref=rssPoznáme sa? (babanova)My, ľudia dnešnej doby, sa málo poznáme... Wed, 29 Jul 2015 18:30:54 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/385099/pozname-sa.html?ref=rssLabutí tanec (babanova)Sun, 19 Jul 2015 21:01:36 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/384579/labuti-tanec.html?ref=rssStretnutie s Matkou (babanova)Wed, 15 Jul 2015 14:12:47 +0200https://babanova.blog.sme.sk/c/384385/stretnutie-s-matkou.html?ref=rss